تحقیق درباره تاريخچه اي درباره ي افزودنيهاي آب گسترده متوسط

مطالب دیگر:
📎فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری اختلال اضطراب فراگیر 61 صفحه📎ادبیات نظری و پیشینه تجربی اختلال اضطراب فراگیر📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلال اضطرابی وابسته به سایر شرایط پزشکی 58 صفحه📎فصل دوم پایان نامه و پیشینه پژوهش اختلال اضطرابی وابسته به سایر شرایط پزشکی📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلال اضطرابی وابسته مصرف مواد و دارو 59 صفحه📎فصل دوم پایان نامه و پیشینه پژوهش اختلال اضطرابی وابسته مصرف مواد و دارو📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق هیات مدیره 57 صفحه📎چارچوب نظری و پیشینه پژوهش هیات مدیره📎فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری هیات مدیره 56 صفحه📎ادبیات نظری و پیشینه تجربی هیات مدیره📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق حق الزحمه حسابرسی 58 صفحه📎چارچوب نظری و پیشینه پژوهش حق الزحمه حسابرسی📎فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری حق الزحمه حسابرسی📎ادبیات نظری و پیشینه تجربی حق الزحمه حسابرسی📎عوامل تعیین کننده حق الزحمه حسابرسی و رابطه آن با انواع ساختار مالکیت📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک های نوین رهبری مالی 48 صفحه📎فصل دوم پایان نامه و پیشینه پژوهش سبک های نوین رهبری مالی📎ماهیت سبک های رهبری و بررسی نظریه ها و مدل های رهبری📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد سرمایه اجتماعی 83 صفحه📎چارچوب نظری و پیشینه پژوهش سرمایه اجتماعی 80 صفحه📎فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری سرمایه اجتماعی📎ادبیات نظری و پیشینه تجربی سرمایه اجتماعی📎تئوری پردازان و تعریف آنان از سرمایه اجتماعی و اجزا تشکیل دهنده آن📎پایان نامه بررسی و تشریح عناصر و مولفه های سرمایه اجتماعی 📎ماهیت و انواع سرمایه اجتماعی و بررسی ابعاد آن
تحقیق درباره تاريخچه اي درباره ي افزودنيهاي آب گسترده متوسط|1776666|dig
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره تاريخچه اي درباره ي افزودنيهاي آب گسترده متوسط آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه از زمان گسترش او

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

از زمان گسترش اولين افزودني هاي كاهنده آب در اوايل سال هاي 1930م. افزودني 222جزئي اساسي از بتن و به ويژه بتن هاي با عملكرد بالا (HPC) به كاربرده شده امروزي شده اند. تاكنون, افزودني هايي با قابليت هاي كاهنده آب, حجمي از افزودني هاي شيميايي بتن را تشكيل مي دهند.

در سال 1962م(ASTM C 494) مشخصه استانداردي براي افزودني هاي شيميايي براي تعيين پارامترهايي معرفي شدند كه بايد براي طبقه بندي به عنوان افزودني هاي رسمي (قراردادي) كاهنده آب و يا كنترل كننده گيرش برآوره شوند.

يك كاهش آب به ميزان حداقل پنج درصد به عنوان يكي از شرايط لازم براي طبقه بندي به صورت نوع A كاهنده آب, نوع D كاهنده آب و كند كننده, و يا نوع E كاهنده آب و تسريع كننده مشخص شد.

در سال 1980م ASTM C 494 براي گنجانيدن پارامترهايي براي نوع F, افزودني كاهنده آب گستره زياد(HRWR)؛ و نوع G,
افزودني هاي كاهنده آب گستره زياد و كند كننده بررسي گرديد. ميزان حداقلي از كاهش آب براي طبقه بندي به عنوان يك افزودني HRWR به صورت (12%) وضع گرديد.

از يك چشم انداز عملي, افزدني هاي كاهنده آب قراردادي در توليد بتن هايي آب اسلامپ هايي در حدود چهار تا پنج اينچ (100 تا 125 ميليمتر) ايده آل هستند. در حالي كه افزودني هاي HRWR در اسلامپ هاي (هشت اينچي)200 ميليمتر يا بيش تر به بهترين وجه عمل مي كنند.

متاسفانه, گاهي مشخصات فني اسلامپ هاي بتن هاي عمل شده با افزودني هاي HRWR براي مقاديري كم تر از اين محدوده مي سازند. اين محدوديت ها مي توانند به مسائل كنترل اسلامپ, تغيير پذيري بين آرماتورها و كاركرد خطادار منجر شوند.